Titles you rated
Love 911Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 1.0
Under SiegeRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0