Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Little BoyRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
DenialRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5