Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0