Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0