Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
AnnieRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 4.0