Movies
Ratings
26
HappinessRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0