Titles you rated
BattleshipRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0