Movies
Ratings
794
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RoundersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0