Movies
Ratings
43
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Tokyo!Rated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5