Movies
Ratings
285
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0