Movies
Ratings
15
KikujiroRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0