Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0