Movies
Ratings
188
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0