Titles you rated
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5