Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
PriestRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.5
Fever PitchRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5