Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 0.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0