Movies
Ratings
27
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5