Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
AliensRated ★ 2.5
AlienRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0