Movies
Ratings
204
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
...ingRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0