Titles you rated
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 3.0
For All Mankind Season 3Rated ★ 4.0
SeeRated ★ 5.0
SeeRated ★ 5.0
See Season 3Rated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Invasion Season 1Rated ★ 3.5
Five Days at MemorialRated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 3.5