Movies
Ratings
622
The RestlessRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
TracersRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 5.0
BlitzRated ★ 3.0