Movies
Ratings
112
DogvilleRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 0.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5