Movies
Ratings
698
The BatmanRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Wet Woman in the WindRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0