Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0