Movies
Ratings
72
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.0
ClickRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5