Movies
Ratings
97
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0