Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0