Movies
Ratings
802
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 2.0