Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
PKRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 3.0