Movies
Ratings
394 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 M3GAN 2.0Rated ★ 2.0 M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
 Lost in the StarsRated ★ 2.0 Lost in the StarsRated ★ 2.0
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 3.0 The Boy and the HeronRated ★ 3.0
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
 Miss AmericanaRated ★ 3.5 Miss AmericanaRated ★ 3.5
 SoulRated ★ 4.0 SoulRated ★ 4.0
 BarbieRated ★ 3.5 BarbieRated ★ 3.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 5.0 A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
 ElementalRated ★ 5.0 ElementalRated ★ 5.0
 Emergency DeclarationRated ★ 3.0 Emergency DeclarationRated ★ 3.0
 MEGANRated ★ 2.0 MEGANRated ★ 2.0
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
 MissingRated ★ 3.5 MissingRated ★ 3.5