Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
Superman ReturnsRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 0.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0