Movies
Ratings
97
Julia's EyesRated ★ 5.0
My Life Without MeRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Why Stop Now?Rated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0