Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Tricky BrainsRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 1.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 2.0
The Soul GuardiansRated ★ 1.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0