Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.0
QuickRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 0.5
The HostRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
300Rated ★ 0.5