Titles you rated
LooperRated ★ 5.0
SphereRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
NextRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0