Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5