Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0