Movies
Ratings
339
Le Grand ChefRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5