Movies
Ratings
247
Little WomenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0