Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5
ChefRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 0.5
Black SwanRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0