Movies
Ratings
129
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 1.5
CanolaRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0