Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5