Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The ChaseRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Police Story 2013Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
The LunchboxRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Adieu Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
A PetalRated ★ 2.0