Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.0
8½Rated ★ 3.5
a Wild RoomerRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0