Movies
Ratings
484
The First Slam DunkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0