Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5