Titles you rated
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Highest 2 LowestRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5