Movies
Ratings
313
MaterialistsRated ★ 4.5- TarotRated ★ 2.0
- NoiseRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
StrawRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
The Sand CastleRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0