Movies
Ratings
121
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0