Titles you rated
Jason BourneRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 2.0
Mozu The MovieRated ★ 0.5
The EqualizerRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Hot RoadRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 1.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 1.5- 64: Part 2Rated ★ 0.5
Frozen FeverRated ★ 3.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 1.5
- Romeo and JulietRated ★ 2.0
Happy FlightRated ★ 3.5